top of page

APIE MUS

Sužinokite daugiau apie mūsų produkciją ir dirbtuves

_insta-azuols.png

Viktorija

Įkūrėja

_insta-gaminiai.png

Martyna

Pardavimai

_insta-kalba.png

Aušrinė

Komunikacija

sveiki@dvarokavos.lt

+370 684 12145

_insta-uzsakymai.png

Edita

Logistika

uzsakymai@dvarokavos.lt

+370 618 63123

susipažinkime

Dirbtuves ir namus esame įsikūrę Sližių dvare Ukmergės rajone, Kultuvėnuose. Girnas pradėję sukti vos prieš keletą metų, į parduotuvių lentynas sugrąžinome nuo seno Lietuvoje vertintus gėrimus: gilių, kiaulpienių šaknų, cikorijų, morkų ir miežių kavas bei įvairių žolelių ir jų mišinių arbatas.

Degustacijos dvare šiuo metu vykdomos minimaliai.  Vartus plačiau atversime kitąmet, baigę įsirengti tam labiau pritaikytas erdves. 

dvaras gamtoje
kulinarijos paveldas
Visą produkciją pagal kulinarinio paveldo receptus gaminame rankomis, daugiausia iš Lietuvos pievose, miškuose ar laukuose išaugintų gilių, žiedų ar šaknų.
bira kava
dvaro kavos lipdukas

Spėjome susipažinti ir toliau gilinamės į kiekvienos gėrimams renkamos sėklos ar šaknies subtilybes: kaip, kada ir kur geriausia rinkti, kaip prižiūrėti.

Daugybės receptūros bandymų metu atradome tinkamiausias skrudinimo temperatūras bei laikus. Žinome, kad jau esame geriausi gilių kavos skrudintojai pasaulyje!

tvari pakuotė
stiprus imunitetas
Tvarumas mums ne tik reklaminis žodis

Stiprėjant klimato kaitos padariniams ir reaguojant į ekoniminius pokyčius natūraliai kyla noras vartoti daugiau lokalios produkcijos. Tik žinodamas žaliavai renkamų žiedų, sėklų ir šaknelių augimvietes, net pats rinkdamas, gali drąsiai teigti, kokia ji natūrali, švari ir kokybiška.

Neskaičiuojant prieskonių, tolimiausias kraštas, iš kur atkeliauja mūsų produktai – Ukrainos Karpatų kalnai, kur džiaugiamės radę kokybiškiausio gauromečio.

liepziedziu arbata indeliuose
mieziu kava berama i indeli

Išteklius naudojame maksimaliai efektyviai, gaminame tik konkrečiam poreikiui apskaičiuotus produkcijos kiekius. Jokio perteklinio kaupimosi lentynose, produkcija – tik šviežiausio skrudinimo ar džiovinimo, gabenimo apimtys taip pat optimaliausios, tad laimi visi.

Renkamės maksimaliai perdirbamas, neperteklines pakuotes, o vyninio popieriaus etiketes paprasta ir nebrangu atsispausdinti mažiems kiekiams, pritaikyti kitiems prekiniams ženklams ar asmeniniams užsakymams.

Ir viskas tam, kad praeities legendos nebūtų pamirštos, o taptų kokybiškos, prasmingos šiuolaikinės kasdienos ritualais
bottom of page